9 вересня директор Перещепинської школи мистецтв Олена Пред представила в столиці пілотний проект закладу з впровадження новацій у викладанні хореографії.
Перещепинська школа мистецтв представила в столиці пілотний проект з новацій у викладанні хореографії
Слухали керівника перещепинського закладу в Колонній залі Київської міської ради під час підсумкової конференції з аналізу пілотних проектів з упровадження нових освітніх методологій в мистецьких школах «Крок у майбутнє».
Зокрема в доповіді керівника Школи мистецтв йшлося про позитивні зміни у освітньому процесі: « Підвищилась якість відвідування занять учнями. Уроки стали більш цікавими для дітей, так як урок диференційований (складається з ритмопластики, класичного та народного танців.) Збільшилась результативність уроків – діти почали швидше та краще запам’ятовувати матеріал, розучуються нові танцювальні композиції».
Учасниками форуму були культурно-освітні управлінці з Київських обласних та районних державних адміністрацій, а також керівники та педагоги мистецьких шкіл з 14 областей України та з міста Київ і соціальні партнери з Директорату мистецької освіти Міністерства культури України.
Як повідомила нашому кореспонденту керівник Перещепинської школи мистецтв, усього в їхньому закладі працюють 25 викладачів, у яких навчаються 330 учнів, з них:
- В опорній мистецькій школі Перещепинської міської ОТГ у 11 викладачів навчається 130 учнів;
- У філії в Піщанській ОТГ – 8 викладачів та 80 учнів;
- У філіях: в Черкаській та Личківській ОТГ - 6 викладачів та 100 учнів.
В Школі мистецтв багатопрофільно вчать музиці, мистецтву вокалу та хорового співу, хореографії, образотворчому мистецтву та ін..