У Перещепинській громаді разом з 14 громадами Дніпропетровщини та 100 громадами України висаджено 100 лілій заради Перемоги!
Про це журналісту сайту розповіла, надала інформацію та фото Олена Пред- директор КЗ Перещепинська школа мистецтв та радник міського голови з питань культури.:
"...Таку акцію ініціювала газета "Сільський вісник" у партнерстві з Асоціацією сільських, селищних та об’єднаних громад України (виконавчий директор @Наталья Ключник) за підтримки CIB Holland B. V. Чому лілія? Лілія квітка миру, квітка перемоги вже кілька тисячоліть для людства слугує символ незламності, свободи, надії, - каже Юрій Крушановський, який зараз служить, як і тисячі наших побратимів у ЗСУ. Малюнки лілій зустрічаються ще серед ієрогліфічних написів, позначаючи швидкоплинність життя, свободу та надію. Ще у древньому Римі їх вирощували біля храмів, широко використовували на церемоніях і квіткових святах, згадуючи богиню весни Флору. В Україні біла лілія здавна символізувала чистоту та невинність. З цією квіткою пов’язані біблійні легенди, коли архангел Гавриїл з’явився до діви Марії в день святого Благовіщення з білими ліліями в руках, щоб пророкувати народження Христа. Починаючи з ХIV століття зображення лілій зустрічається у роботах художників, скульпторів в країнах Європи. Сьогодні лілія набуде нового свого історичного значення. Різнокольорові лілії, як символи різних народів, які в Україні борються за незалежність з російськими загарбниками. Увесь світ приєднався до визвольної боротьби України. Добровольці з Польщі, Грузії, Білорусії, Франції та інших країн стали пліч о пліч з Українцями, які гинуть та мужньо стоять проти окупантів. Громади в тилу тримають свій фронт, підтримуючи збройні сили. Тисячі машин гуманітарної допомоги, їжа виготовлена власноруч, одяг взуття, все що потрібно воїнам їде на фронт в різні гарячі точки. ЗСУ знають, що рідні їх підтримують та моляться за їх повернення. Черговий публічний акт підтримки , який додасть сил для перемоги – формування алей Слави ЗСУ у громадах України. Алеї висаджені місцевими жителями, молоддю, спільно з переселенцями, які вже стали частиною сім’ї у центральній та західній Україні через втрату житла.