Фото наслідків : у Дніпрі через масовану атаку дронами постраждали люди

170902_mob.webp
170903_mob.webp
170904_mob.webp
170905_mob.webp
170906_mob.webp
170907_mob.webp
170908_mob.webp
170909_mob.webp
170910_mob.webp
170911_mob.webp
170912_mob.webp

Крім того, протягом доби одна людина постраждала у Нікопольському районі області.

Пізно ввечері, 26 березня, українські міста, зокрема й Дніпро, опинилися під масованою атакою дронів. У Дніпропетровській обласній військовій адміністрації розповіли про наслідки удару, а також разом із ДСНС показали фото з місця обстрілу.

«Постраждали троє людей – 48-річний чоловік і дві жінки 75 та 78 років. Всім допомогу надали на місці», – повідомив голова ОВА Сергій Лисак. 

У місті внаслідок ударів виникла низка пожеж. Але їх вже загасили.

Внаслідок дронової атаки, у Дніпрі пошкоджені підприємства, освітній і культурний заклади, а також більш ніж десяток багатоповерхівок. Понад 60 легковиків побиті, ще кілька – знищені. Крім того, пошкоджені дві вантажівки.

У ніч на 27 березня ворог також атакував Нікопольський район області, і не лише дронами, а й артилерією. Під ударами опинились Нікополь, Покровська, Марганецька та Червоногригорівська громади. Внаслідок обстрілів району постраждала 30-річна, яка лікуватиметься амбулаторно. Пошкоджені багатоквартирний та приватний будинки, інфраструктура, АЗС, авто. 

Наслідки ударів по Нікопольському району

«Захисники неба знищили в області шість БпЛА», – додав Лисак. 

Інформує zn.ua