Останнім часом все більше уваги приділяється сільському господарству. У країні систематично проводяться конференції щодо розв'язання актуальних проблем. Точне землеробство являє собою складну систему, яка полягає у використанні сучасних технологій локалізації, збору даних і їх обробки комп'ютерною системою, щоб мати можливість максимально точно передбачити збір врожаю і визначити тип необхідних добрив і обприскувань.

землеробство

Трохи більше про технологію

Сучасна система, на якій засноване точне рільництво, полягає в тому, що сільськогосподарські машини оснащені спеціальними вимірювачами врожаю і використовують супутникового довідкові системи глобального позиціювання, які збирають дані з поля. Надалі отримані дані переносяться на комп'ютер і після обробки програмою відображаються на кольоровій карті. Дізнайтесь, як досягти підвищення врожайності за посиланням https://zemlerobstvo.trimble.com/rishennya/pidgotovka-polya/.

За допомогою цих методів існує можливість безпомилково оцінити розмір врожаю, а також створити цифрову карту ресурсу ґрунту в макро — і мікроелементах. В результаті агротехнічні процедури точно адаптуються до диференціації факторів в даному секторі поля. Крім того, за допомогою зазначених технологій можна детально встановити частоту обприскування, отримати вищі та якісніші врожаї при одночасному зниженні собівартості продукції.

Вимоги

Точне сільське господарство вимагає від фермерів відповідної кваліфікації, високих інтелектуальних здібностей і постійного відстеження технологічних новинок і розширення їх знань. Крім того, реалізація змін пов'язана з високими витратами. Поліпшення найкраще спочатку вносити в великомасштабні ферми, де ефект буде краще видно. Проте не всі технологічні рішення точного землеробства потрібно вводити одночасно. Отже, щоб витрати на зміну були меншими, ви можете зробити це поступово, що є найкращим варіантом для невеликих ферм.

землеробство

Переваги точного рільництва

Дуже важливою перевагою впровадження точного землеробства є той факт, що воно є відповіддю на необхідність сталого розвитку, воно також є екологічно чистим і економічно життєздатним рішенням. З цієї причини в останні роки в багатьох країнах їх впроваджують у все більшому масштабі. В Україні спроби запровадити цю систему, як і раніше, незначні, хоча сучасне сільське господарство є тим, чого фермери не можуть уникнути, якщо вони не хочуть відставати від своїх конкурентів. Тому слід розуміти, що цей тип сільськогосподарського виробництва є однією з головних цілей.