Анестезія в стоматологічному кабінеті допоможе вам пережити тривалий та серйозний візит без болю, стресу та дискомфорту. Сьогодні ви дізнаєтеся, які види анестезії ви можете вибрати і що ви повинні знати про них. Візит до стоматолога, який пропонує послуги в стоматологічній клініці не повинен закінчуватися стражданнями під час видалення карієсу та інших втручань. Завдяки анестезії на сайті https://onutchak.com.ua/pidnarc переважну більшість процедур можна проводити без додаткових труднощів для пацієнта.
Які переваги анестезії?
Окрім комфорту пацієнта, анестезія також полегшує роботу стоматолога. Вона зменшує кількість слини в роті, що важливо при укладанні пломби або під час ряду інших стоматологічних процедур, які необхідно проводити в сухому середовищі.
Вибір анестезії є важливим, якщо стоматолог повинен виконувати більш серйозні процедури, такі як лікування кореневих каналів або видалення зуба.
Як діє анестезія?
Дія анестетиків полягає у тимчасовому блокуванні каналу, який присутній у нервових клітинах і відповідає за передачу больової інформації до мозку. Приблизно через дві години, коли анестезія припинила працювати, функції нервового волокна нормалізуються. Тривалість місцевої анестезії залежить від індивідуальної переносимості пацієнта - якщо доза занадто мала, лікар може доповнити її під час процедури.
Види стоматологічної анестезії
- Інфільтраційна анестезія - це найпоширеніший місцевий наркоз, який використовується в стоматології, під час процедури пацієнт не відчуває болю. Цей вид анестезії не є необхідним для всіх стоматологічних процедур, але рекомендується, особливо коли пацієнт боїться болю, пов'язаного з лікуванням.
- Провідникова анестезія - це застосування ліків для полегшення болю в області нервового стовбура. Тому пацієнт тимчасово відчуває не дискомфорт, а холод, тепло і дотик. Тривалість анестезії варіюється - зазвичай не більше чотирьох годин.
- Поверхнева анестезія полягає в нанесенні гелю або аерозолю на поверхню слизової оболонки рота. Найчастіше їх використовують безпосередньо перед наколюванням голкою або при видаленні молочних зубів.
Протипоказання
Вибір методу анестезії - це одне, але ви також повинні пам’ятати, що існують деякі протипоказання до прийому анестезії. Тому, перш ніж проходити лікування з його застосуванням, повідомте стоматолога про препарати та речовини, на які у вас алергія.