Велика кількість моделей швейної техніки, що займає полиці сучасних магазинів, мають великий функціонал і характеризуються надійністю. Але це за умови, що виріб від перевіреного виробника. Але те, що може здатися перевагою, зокрема наявність великого асортименту, стає й недоліком, бо вибрати з різноманіття техніки гідний прилад, який зможе виконувати поставлені завдання, складно навіть досвідченому користувачеві. Тому, якщо виникають питання та з’явилося бажання купити якісний прилад, вам допоможе швейний магазин S-MIR.
У каталозі вдасться знайти ту саму модель, яка підійде під ваші цілі. Але, якщо виникнуть питання, ви зможете звернутися до менеджера. Він допоможе придбати функціональну швейну машинку за вигідною ціною.
Основні різновиди
Існує багато різних приладів, які допомагають створювати красивий та якісний одяг. Усі вони відрізняються за функціоналом. Тому пропонуємо ознайомитися з основними видами швейних машин для початківця та досвідченого користувача. Серед пристроїв розрізняють такі:
- Електромеханічні. Усередині знаходяться механічні вузли. Електрика стосується тільки мотора, який приводить швейну машину в дію. Серед плюсів можна вказати низьку вартість, надійність і недорогий ремонт. Мінус – відносно невелика швидкість. Підходить модель для початківців.
- Комп'ютерні. Присутня спеціальна плата. Подібне оснащення дає змогу задавати команди пристрою та прокладати складні рядки. Мікропроцесор впливає на рух голки. Функціональність і можливості машинки залежать від обсягу пам'яті та закладених програм. Серед позитивних якостей виділяють велику швидкість та точне виконання завдань. Негативні сторони криються у складності налаштувань. Комп’ютерні машини більше підходять для досвідчених користувачів.
- Швейно-вишивальні. Такі пристрої є гібридами, які дають змогу сточувати деталі одягу та декорувати його красивим малюнком. В окремих моделей присутня лише функція вишивки. Зображення, яке треба нанести на тканину, додають у пам'ять комп’ютера. Але присутні й «рідні» шрифти й алфавіт. Плюс машинок в тому, що вони допоможуть розкрити творчий потенціал. Недолік криється у великій ціні.
Існують додаткові пристрої, які допомагають створювати одяг, аналогічний фабричному. Наприклад, популярний оверлок. Він дозволяє обробляти край тканини. Працювати з трикотажем в змозі плоскошовні машини. А якщо потрібна універсальна модель, зверніть увагу на коверлок. Він дає змогу обробляти краї тканини та трикотажу.
Основні бренди
Існує велика кількість виробників швейних машин. Але довіряти треба популярним компаніям, ім’я яких на слуху. До таких брендів належать:
- Family;
- Janome;
- Pfaff;
- Singer;
- Brother.
Це найкращі з компаній, які займаються випуском і регулярним вдосконаленням моделей. Тому придбані швейні машини від цих брендів будуть гарантувати надійність та довговічність функціонування. При цьому відкривається великий спектр можливостей.
Комплектація приладів
Швейні машинки продають із додатковими аксесуарами, які дозволяють відразу приступити до роботи. До таких елементів відносять:
- голки;
- шпульки;
- лапки;
- викрутка та ін.
Аксесуари зберігаються у знімному відділі, який служить також платформою для розміщення тканини під час пошиття речей. При від’єднанні залишається випнута платформа, яка робить шиття вузьких деталей легшим.
До кожної швейної машинки є інструкція, яка допоможе початківцям. Ще в деяких моделях зустрічається чохол (з м’якими чи твердими стінками). До нього можна сховати машинку до наступного користування або під час переїзду.