Електричні засоби пересування сьогодні настільки увійшли в моду, що здається, ніби вони існували завжди. Але все одно під час покупки деяких девайсів виникає питання, як ними керувати правильно. Взяти хоча б гіроскутер.

Як підготуватись до руху

Якщо ви до цього ніколи не катались на гіроскутері, перед першим використанням ознайомтесь з інструкцією користувача. Перевірте, купуючи гіроскутери у Львові, її наявність у комплектації.

У базових правилах експлуатації вказано, яку вагу здатен витримати пристрій. Її не можна перевищувати. Але й при показниках нижче мінімальних засіб пересування використовувати не варто. Так, дітям вагою до 20 кг користуватись гіроскутером для дорослих не рекомендовано, адже через недостатню масу він працюватиме некоректно.

Максимальна швидкість, заявлена виробником, під час їзди на гіроскутері – табу для кожного, а особливо для новачків. На високих показниках управляти приладом важко. Та й сама система може не справитись.

Правильна постановка ніг

Перш ніж поїхати, потрібно відчути пристрій, зрозуміти його сигнали. Для цього краще стати на планку босоніж. Надалі для їзди знадобиться зручне взуття.

Ноги ставляться наступним чином:

  • Перша – на відведене на майданчику місце. При цьому носок трохи визирає, а п’ята спирається на задню частину планки.
  • Друга – швидким рухом ставиться на інший бік майданчика для ніг.

Не можна ногу ставити на платформу повністю, або щоб носок знаходився на майданчику, а п’ята провисала. Не варто боятись швидко ставити ноги одну за другою. В іншому випадку пристрій відчує асиметричний тиск і почнеться небажана вібрація або незапланований рух. Забороняється також стрибати на майданчик одразу обома ногами, адже розрахований на певне навантаження засіб пересування може не витримати такого стресу.

Як правильно рухатись

У правилах керування гіроскутером вказано наступне:

  • Щоб рухатись на засобі прямо, достатньо незначною мірою нахилити тіло вперед. Не можна різко набирати швидкість до того, як ви почнете себе відчувати під час їзди впевнено.
  • Для руху назад тиск потрібно робити п’ятками. Щоб не впасти з засобу пересування, потрібно рух виконувати акуратно.

Повороти

Щоб повернути, тіло досить нахилити у відповідний бік, а носком ноги натиснути на підставку. Якщо ваш гіроскутер повертається на 360 градусів, для цього потрібно одночасно тиснути на планку носком однієї ноги і п’яткою іншої.

Гальмування з зупинкою

Через відсутність досвіду новачкам цей етап здається складним. Але після практики їх дії стають більш точними. Для гальмування та зупинки також використовується рух тіла назад. Якщо просто тиснути на планку п’ятами, засіб буде рухатись далі. Але якщо на них з носків перенести масу тіла, можна загальмувати, а потім і зупинитись.

Як зійти з гіроскутера

Для цього достатньо зняти з планки одну ногу, а потім і іншу. Можна також просто акуратно зіскочити.

Ознайомившись з інструкцією, зарядіть повністю АКБ. Не забувайте це робити й надалі. Перед виходом з дому візьміть з собою шолом та наколінники, які також можна придбати в магазині Алло у Львові. За умови дотримання рекомендацій з експлуатації ваші поїздки на гіроскутері будуть безпечними і цікавими!