Виткі рослини здатні облагородити будь-який куточок. У природних умовах природа сама піклується про їх підтримку та живлення. А в садах, будинках і на підвіконнях опори для кучерявих рослин - обов'язкова умова правильного розвитку і можливості максимально розкрити декоративні властивості.
Важливим елементом догляду за в’юнкими рослинами є спеціальна опора для рослин. Пропонуємо більше дізнатись про їх види, а опору для квітів купити можна тут https://elsa.com.ua/opory-dlya-cvetov/.
Найпопулярніші опори для рослин:
1. Стовпи з прямих гілок ідеально підходять для підтримки орхідей, томатів, квасолі, хмелю та дерев. Звичайно, більшість рослин без вусів слід прикріпити до стовпів одним із зазначених вище способів.
2. Коли жердини недостатньо, у продажу є драбини. Вони відрізняються за розміром - можна легко купити такий на горщик, але ще й такий високий, що на ньому росте троянда.
3. Кільцева опора для кучерявих рослин з https://elsa.com.ua/opory-dlya-cvetov/ ідеально підходить для рослин, які пускають багато бічних пагонів. Їх можна використовувати, наприклад, при вирощуванні півоній.
4. Перголи виглядають красиво як опори для рослин, і вони також доступні в широкому асортименті розмірів, форм і матеріалів. Плющ або клематис добре впораються і без спеціальних опор, потрібна лише стіна будівлі або альтанка.
Які бувають опори для плетистих троянд?
Троянди - королеви садів - красиві, навіть ефектні, і в той же час вимогливі. Їх вирощування вимагає досвіду і особливої любові. Своїм дбайливим доглядачам вони можуть відплатити божевіллям барвистих квітів, а часто і приголомшливим ароматом. У разі вирощування плетистих троянд слід подбати про відповідні опори для троянди з сайту https://elsa.com.ua/opory-dlya-cvetov/ , щоб вони могли вільно розвиватися.
Існує кілька основних типів опор для плетистих троянд:
1. Сходи - це найпростіший вид опори для троянд. Кілька дерев’яних щаблів, поставлених поруч з рослиною, можуть підтримувати пагони.
2. Решітка - така ж проста, як драбина, конструкція, але з більшими можливостями. Дерев’яну ферму найпростіше кріпити до стін та інших вертикальних поверхонь.
3. Трельяж - варто відрізняти від перголи. Найчастіше це конструкція, що нагадує дверну коробку або вхід - в найпростішому вигляді дві вертикальні ніжки увінчані поперечиною. Іноді можна зустріти й інше визначення, де трельяж - це просторові конструкції, але без даху.