«Безпечніші азартні ігри» — це основний напрямок у розвитку галузі, спрямований на зниження ризику проблем з азартними іграми та шкоди, пов'язаної з азартом та залежністю. Цей термін іноді замінюють терміном "відповідальна гра", і він також відомий як соціальна відповідальність у галузі азартних розваг.
Безпечна гра – це результат діяльності ігрової індустрії, яка:
-
Дбає про своїх гравців;
-
Надає своїм клієнтам знання, необхідні для регулювання своїх ігрових звичок;
-
Забезпечує захист молодих та вразливих клієнтів від негативних наслідків азартних ігор.
Що означає грати безпечніше?
Організація, що займається азартними іграми, створює певні правила чи поведінкові фактори виявлення клієнта, якому загрожує небезпека розвитку проблеми із залежністю від азартних ігор; організація пропонує допомогу навченого персоналу для ефективного вирішення проблеми, що склалася або передбачуваної проблеми.
Так, наприклад, певний ігровий заклад дає своїм клієнтам можливість встановлювати тимчасові чи грошові обмеження на свої азартні ігри.
Також гральний бізнес створює механізми виявлення неповнолітніх гравців.
Багато сучасних казино створюють FAQ з безпеки азартних ігор, навчальні посібники, а також список контактів, за якими можна знайти будь-яку допомогу людині, яка впала в ігрову залежність. І обов'язково – адекватну та надійну підтримку клієнтів. Як наприклад, тут.
В рамках своїх ліцензійних вимог ігрові підприємства зобов'язані зв'язуватися зі споживачами, яким загрожує небезпека або яким було завдано збитків внаслідок азартних ігор.
Клієнти можуть звертатися за допомогою у проактивній або реактивній манері:
-
Проактивна взаємодія з клієнтами – це коли компанія зв'язується зі споживачем, тому що її непокоїть рівень гри клієнта.
-
Реактивна взаємодія відбувається, коли компанія відповідає на запит клієнта.
Наслідки небезпечних азартних ігор
Пристрасть до азартних ігор може мати великі наслідки у житті залежної людини. За даними Королівського коледжу психіатрів, ігромани більше за інших схильні до низької самооцінки та захворювань, пов'язаних зі стресом, занепокоєнням, поганим сном і порушенням апетиту.
Згідно з останніми дослідженнями Королівського коледжу психіатрів, існує кореляція між ігровою залежністю та думками про самогубство: більш ніж удвічі більше людей із ігровою залежністю повідомляють, що вони думали про самогубство, ніж ті, на кого азартні ігри не впливають.