Коли дитина зміцніла і вже впевнено може сидіти з класичної люльки її пересаджують у прогулянкову коляску.
Буває вона двох видів:
- Стаціонарна модель. Купується окремо.
- Прогулянковий блок. Встановлюэться на шасі замість колиски.
У кожного варіанта є плюси та мінуси, але зараз детальніше обговоримо вибір першого типу пристроїв, а саме те, на що слід обов'язково звертати увагу при покупці.
На сайті інтернет-магазину babyup.ua прогулянкові коляски представлені в широкому асортименті!
Вага коляски
Це питання дуже складне, незважаючи на очевидну простоту. З одного боку, якщо розглядати з боку батьків, то що менше вага, то зручніше носити пристрій. А з іншого, маленька вага може означати, що коляска зроблена з не дуже якісних матеріалів і може зламатися при найменшому стрибку або повороті дитини. Саме тому рекомендуємо вибирати моделі середні за параметрами, починаючи від 7 до 13 кг. При цьому обов'язково дивіться з яких матеріалів вона зроблена та уточніть рівень міцності.
Максимальна вага дитини
Перш ніж купити прогулянкову коляску визначтеся до якого віку ви плануєте возити малюка.
Більшість моделей витримують максимальну вагу до 15 кг, що зазвичай відповідає дитині віком 3-3,5 року. Якщо плануєте користуватися коляскою довше, тоді придбайте пристрої, які можуть витримати до 20-25 кг. Окремо представлені варіанти із вантажопідйомністю до 45 кг. Але варто зазначити, що вони будуть досить габаритні або при вказівці такої ваги мають на увазі двомісні коляски для близнюків.
Маневреність
Це дуже важливий фактор, який оптимально було б перевірити при покупці. Як візок повертає з боку в бік. Ідеальним вважається можливість керування однієї рук. Щоб купити поворотну модель, зверніть увагу на наступні:
- Тип коліс та діаметр. У маневрених виробах передні колеса повинні повертатися. Якщо ви їздите рівною асфальтованою дорогою, тоді підійдуть невеликі за розміром колеса. А якщо часто доводиться їздити нерівною поверхнею, тоді чим більше буде діаметр тим краще.
- Регулювання ручки. Від того як зручно виставлена ручка для керування безпосередньо залежить маневреність. Якщо батькові «не з руки» керувати візком, то везти дитину буде дуже важко.
Регулювання спинки та висоти підніжки
Під час прогулянки діти можуть сидіти або лежати, тому дуже важливо, щоб у візку можна було змінювати положення спинки та висоту підніжки. Якщо дитині комфортно сидітиме, вона не крутитиметься, а спокійно проведе всю прогулянку.