Будівельний клей для всіх видів робіт
Будівельний клей використовують у багатьох технологіях, що пов'язані із ремонтом та будівництвом. Будівельний клей використовують для з'єднання скляних, дзеркальних, дерев'яних, керамічних та інших поверхонь. Розрізняють клей за властивостями склеювання типу поверхні, тобто такої, яка має пористість або гладеньку та фарбовану непористу поверхню. Не менш важливі параметри – місце застосування, адже від цього залежить склад клею та його використання для того чи іншого виду робіт:
-
фасадні роботи;
-
інтер'єрні роботи.
Також є важливими використання у сухому чи вологому приміщенні. Для ванної кімнати чи кухні або склеювання елементів покрівлі застосовують вологостійкий клей. Для сухих поверхонь холу, стін кімнат де відбувається утеплення чи декорування - простіший, без такої захисної функції.
З чого виготовляють клей і який його склад?
Детальний склад кожного різновиду клею можна побачити на пакуванні, а також на офіційних сайтах виробників. В цілому можна зазначити, що якісні варіанти будівельного клею виготовляють зі спеціальних сумішей, які мають особливі характеристики ефективного з'єднання поверхонь:
- SMX-полімери;
- акрилова дисперсія;
- вінілова дисперсія поліоктану;
- ПВА-суміш;
- поліакрілат/поліуретан
- клейкий силікон;
- смола/каучук синтетичного виготовлення;
- епоксидна смола;
- ціаноакріл та інші різновиди хімічних сполук.
Температура застосування
Ще одна важлива характеристика для розрізнення конкретних видів клею для будівельних робіт – температура його застосування. Є універсальні варіанти клею, які можна наносити на поверхню за мінімальної температури +1…+30 градусів Цельсія. Температурний діапазон може значно скорочуватися у окремих видів клеїв, від 5-10 градусів для стартової температури склеювання, до +18 і більше.
Коли всі ці моменти з'ясовано, підібрати будівельний клей буде простіше в онлайн-маркеті компанії “Солді і Ко”, адже тут великий вибір будівельного клею для всіх основних видів робіт. Опції кожної марки клею є унікальними та пропонують безліч додаткових і важливих характеристик:
- швидке висихання;
- подвійне застосування, наприклад клей-герметик;
- клей з посиленою вологостійкістю і конструкційною витривалістю;
- клей для пароізоляції або мембран для покрівель та інше.
Спосіб нанесення
Важливо розрізняти також різновиди клею за варіантами способу їх нанесення. Є запаковані герметичного у балонах види клею, які не потребують жодних інших дій окрім їх розпакування та нанесення на конкретну точку склеювання без додаткових інструментів. Разом з тим є і пістолетні клейові суміші які можуть наноситись на поверхню лише завдяки тиску. Вони мають обсяг зазвичай 300 або 600 мл.
Деякі види клеїв, зокрема для роботи з керамічними виробами, можна використовувати нанесенням штукатурним шпателем. Більше про запропоновані онлайн-маркетом компанії “Солді і Ко” версії будівельних клеїв високої якості, розповість сторінка онлайн-маркету https://metalvis.ua/uk/catalog/adhesives/. Тут є детальні описи характеристик клею та опція замовлення товарів у декілька кліків.