Лазерна епіляція є популярним методом видалення небажаного волосся. Промінь випромінювання досягає глибоких шарів шкіри та призводить до контрольованого нагрівання волосяного фолікула, що призводить до його остаточного пошкодження та розпаду. Лазер не впливає на навколишні тканини, тому його можна застосовувати навіть на найбільш чутливих ділянках тіла (включаючи інтимні місця). На відміну від інших методів (епіляції бритвою, епілятором, воском), лазерна епіляція дає стійкий ефект. Через різні фази росту волосся необхідно виконати 3-4 повторення для досягнення цілком задовільного результату.
Епіляція діодним лазером
Діодна лазерна епіляція на даний момент є найефективнішим методом видалення волосся назавжди. Незважаючи на всюдисущі рекламні гасла, які визначають олександритовий лазер як найсучасніший, наш досвід показує, що лазери, які використовуються під час наших процедур, дозволяють досягти дуже задовільних результатів вже після 3-4 відвідувань. Інші апарати дають аналогічний ефект лише після 10-15 сеансів. Ефект діодної лазерної епіляції полягає не тільки в видаленні волосся шляхом руйнування фолікуліва й розгладження шкіри та усунення змін кольору, викликаних врослими волосками. Однак слід пам'ятати, що при виборі салону не можна керуватися лише типом лазера - ключовим є бренд і багаторічний досвід персоналу.
Протипоказання до лазерної епіляції
В інтересах вашої безпеки перед початком лазерної епіляції ознайомтеся з протипоказаннями до процедури. Запишіться на прийом, тільки якщо відповідаєте всім умовам! Протипоказаннями до проведення лазерної епіляції є:
- вагітність
- сиве, світле і руде волосся
- засмага (5 тижнів із солярієм/сонцем або 2 тижні з автозагарами/бронзантами)
- місцева терапія кремами з ретинолом Віт. А, С, фруктові кислоти та ексфоліанти (за 3 тижні до процедури)
- пероральна терапія ретиноїдами – Роаккутан, Ізотек (через 6 місяців після закінчення лікування)
- прийом антибіотиків і фотосенсибілізуючих препаратів (за 2 тижні до процедури)
- терапія фотосенсибілізуючими препаратами та травами (звіробій, календула, чай рис. 1, 2, персен, деприм за 2 тижні до процедури)
- депіляція воском, механічним епілятором або пінцетом (за 1 місяць до процедури)
- депіляція хімічними кремами (за 1 тиждень до процедури)
- IPL фотоепіляція (за 1 місяць до процедури)
- використання пілінгів (за тиждень до процедури)
- активні шкірні інфекції
- рак і пухлини
- псоріаз (в активній фазі, в зоні ураження)
- вітіліго (рекомендована консультація лікаря)
- рентген (за тиждень до процедури)
Як підготуватися до лазерної епіляції?
Шкіру для лікування необхідно гладко поголити, бажано в той же день, що і лікування (щоб волосся не вростало). Лазер не діє на сиве, світле і руде волосся (через відсутність меланіну). Якщо у вас є сумніви щодо кольору вашого волосся, залиште непоголеним шматочок шкіри розміром 2x2 см, щоб оцінити колір і густоту волосся.
Шкіру необхідно вимити і нічим не змащувати. При епіляції пахв не використовуйте дезодоранти, антиперспіранти і ретельно вимивайте їх безпосередньо перед процедурою. Під час епіляції обличчя ретельно зніміть макіяж, можна і на місці.
При дуже сухій і роздратованій шкірі в зоні епіляції допускається використання заспокійливого або заспокійливого крему мінімум за 8 годин до процедури. При депіляції дуже чутливих зон, таких як пахви і глибоке бікіні, рекомендуємо використовувати додаткову анестезію. Нанесіть крем мінімум за 1,5 години до процедури і оберніть місце епіляції поліетиленовою плівкою, це можна зробити самостійно або в нашій студії. Безпосередньо перед процедурою знімаємо фольгу.
Стаття була підготовлена:
експертами студії лазерної епіляції "Anatomia"
Веб сайт: https://anatomia-laser.com.ua/