• Головна
  • В Новомосковську розроблять стратегію розвитку міста
11:16, 3 листопада 2017 р.

В Новомосковську розроблять стратегію розвитку міста

2 листопада в читальному залі Новомосковської центральної міської бібліотеки відбулася прес-конференція щодо проміжних результатів проекту «Міське планування із залученням громадськості м. Новомосковськ», спрямованого на спільну діяльність громади та місцевої влади міста. Проект реалізується ГО «Від мрії до дії» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

У заході взяли участь керівник проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб Майк Маттес, керівники громадських організацій «Від мрії до дії» Лариса Скрипченко, «Шлях до майбутнього» Тетяна Іваниця і Наталія Зикова та Прометей» Руслан Сергійчук, які реалізують проект у Новомосковську, заступники міського голови Валерій Ляшок, Костянтин Морозов і Тетяна Дакова.

За словами куратора проект Лариси Скрипченко, в результаті планується розробити «Концепцію розвитку міста Новомосковська в економічній, культурній та соціальній сферах». Зараз триває підготовка до стратегічної сесії, яка відбудеться 16 грудня 2017 року. В рамках проекту активно ведеться просвітницька робота, проводяться вуличні інформаційні акції та опитування, проведено круглий стіл «Спільна праця – спільна відповідальність».

Заступник міського голови – начальник фінансового управління Тетяна Дакова наголосила, що міська влада готова почути громадські ініціативи. Але зараз, коли готується проект бюджету на наступний рік, хочеться отримати конкретні пропозиції, кошти на реалізацію яких вже можна закласти в кошторис міста на наступний рік..

«Впровадження позитивних практик партисипації (соціальної участі) в умовах України сприятиме успішному розвитку реформи з децентралізації, що є однією з ключових реформ сьогодення. Розширення прав та обов’язків місцевого самоврядування незмінно виносить на по рядок денний питання співпраці органів влади усіх рівнів та представників громадянського суспільства. Покращення діалогу між ними, налагодження стабільного співробітництва задля покращення умов життя місцевого населення – все це можна досягнути через використання партисипативного підходу», - наголосив Майк Маттес, керівник проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#планування #розвиток
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...