![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20250205)
10:20, 22 березня 2020 р.
В Дніпропетровській області можуть діяти фейкові дезінфектори осель:обережно
![В Дніпропетровській області можуть діяти фейкові дезінфектори осель... В Дніпропетровській області можуть діяти фейкові дезінфектори осель:обережно](/dist-assets/images/cap.jpg)
Увага! Поліція попереджає: жодна служба області не проводить дезінфекцію в оселях громадян.
«Просимо всіх бути обачними та не відчиняти двері незнайомцям».
Таке звернення розмістили на сайті Національної поліції Дніпропетровської області.
Інтернетом шириться інформація, що група людей у спеціальних костюмах захисту може пропонувати продезінфікувати квартири та будинки.
Під видом обробки приміщень зловмисники можуть потрапляти до житла та вчиняти злочини.
На даний час в Дніпропетровській області із подібними заявами до поліції ніхто не звертався. ОДНАК, будьте пильними! У разі виникнення подібних ситуацій, одразу повідомляйте на лінію «102».
Читайте також: У Новомосковській міській раді наголошують на необхідності дотримання карантинних обмежень: що заборонено
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:38
1 лютого
ТОП новини
live comments feed...