• Головна
  • Як правильно підібрати розмір шолома?
Новини компаній
16:20, 24 вересня

Як правильно підібрати розмір шолома?

Новини компаній

Захист військовослужбовця ЗСУ під час виконання бойових задач може реалізуватися виключно за рахунок використання якісної броні, виготовленої з найкращих матеріалів. Тактичний шолом – одна з найважливіших складових, адже дозволить уберегти голову бійця від ураження вибуховою хвилею, уламками та кулями.

Для людей, які вперше стикаються з необхідністю придбання таких виробів як балістичні каски та шоломи це може стати справжнім випробуванням. Різні за типом, експлуатаційними властивостями, матеріалом виготовлення та розмірами вироби можуть як суттєво покращити захисні властивості броні, так і зробити неможливим виконання поставлених задач. Для того, щоб ваша амуніція відповідала вашим потребам та точно підходила під тип задач, зверніться за консультацією до фахівців, які точно знають як вам допомогти у виборі. На сайті українського виробника «Українська Броня» ви можете отримати консультацію в комфортний час, а також купити шолом військовий для ефективного захисту голови від куль і уламків.

Як правильно підібрати розмір шолома?, фото-1

Розміри шоломів - критерій комфорту та функціональності

На сьогоднішній день виробники, зокрема компанія «Українська Броня», пропонують клієнтам великий вибір військових шоломів у різних розмірах — від M до XL. Вибір тактичного кевларового шолому за розміром вкрай важливий через те, що завдяки правильному підбору вдасться уникнути ситуації, коли він падає на очі або навпаки - тисне. Така ситуація призводить до того, що рівень захисту значно падає, а військовослужбовцю складніше виконувати поставлену задачу.

Для того, аби проблем із шоломами не виникало, обов'язково правильно виміряйте її окружність. Отримані дані дозволять вам підібрати виріб, враховуючи ваші персональні особливості. При цьому, за необхідності можна отримати консультацію фахівця, який допоможе підібрати потрібний розмір шолому.

Стандартні вимоги для армійських шоломів

Відповідно до балістичних властивостей шолома визначається його рівень NIJ, ДСТУ, а також здатність отримувати уламки та куль різних калібрів. Найкращим матеріалом для виготовлення шоломів вже багато років вважають вуглеводневе волокно (кевлар) та високомолекулярний поліетилен, завдяки яким броня стала легше та надійніше. Матеріал вплине на здатність каски утримувати уламки та кулі, а отже важливо звертати на це увагу. Майже всі шоломи на сьогодні мають клас захисту NIJ ІІІА, або 1-й за ДСТУ.

Клас захисту шолом визначаються під час балістичних випробувань у спеціалізованій лабораторії, де виріб відстрілюють кулями певного калібру та визначають його здатність витримати таке ураження.

Форма шолому

Класичним варіантом шолома вважають тип PASGT, що має велику площу захисту, закриває вуха та має козирок. Однак сьогодні таку форму здебільшого обирають волонтери, представники гуманітарних місій, журналісти тощо, оскільки на шоломі відсутні кріплення для додаткового спорядження, яке часто необхідне військовослужбовцям.

Натомість для участі в бойових діях сьогодні надають перевагу шоломам типу MICH та FAST. Такі шоломи будуть актуальними у випадку, якщо вам потрібно мати не тільки якісний та надійний захист, а ще й комбінувати засоби зв'язку та комунікації, ліхтарики, відеокамери та інші спорядження з власною амуніцією.

Ознайомитися з великим асортиментом шоломів ви можете на сайті українського виробника «Українська Броня». В асортименті наявні не тільки якісні вироби для захисту голови, а й зможете зібрати повноцінний бронекостюм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...