• Головна
  • Революційну технологію вирощування рослин винайшов школяр із Дніпра
12:55, 6 січня

Революційну технологію вирощування рослин винайшов школяр із Дніпра

Дніпрі школяр розробив інноваційну методику вирощування рослин у контрольованому середовищі, що дозволяє отримувати урожай на третину швидше за існуючі технології. Трамвай розібрався в деталях цього унікального винаходу, який вже зацікавив аграріїв з різних країн світу.

16-річний Кирило розробив унікальну методику використання світлових спектрів для вирощування рослин; Технологія дозволяє виростити базилік за 40 днів замість традиційних 50; Винахід зменшує енергоспоживання на 15-20% та знижує собівартість продукції на 10-15%; Проєкт вже отримав визнання на всеукраїнському рівні та зацікавив закордонних фахівців. 16-річний Кирило розробив унікальну методику ? ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ Кирило розробив спеціальну методику використання комбінацій кольорів у світлових спектрах для вирощування базиліка в умовах вертикальних ферм. Основна інновація полягає в оптимізації роботи світлодіодного освітлення через експерименти з кольорами, інтенсивністю та режимами освітлення. Випробування технології проводились на вертикальній фермі "Green Future" у Дніпрі. Результати показали значне підвищення ефективності: термін вирощування базиліка скоротився з 50 до 37-40 днів, при цьому якість та кількість врожаю залишились на високому рівні. Додатково вдалося скоротити тривалість щоденного освітлення з 12 до 10 годин.

16-річний Кирило розробив унікальну методику

16-річний Кирило розробив унікальну методику

?

ПЕРСПЕКТИВИ ВПРОВАДЖЕННЯ Технологія вже привернула увагу аграріїв з ОАЕ, Німеччини та Нідерландів. Особливий інтерес проявляють виробники, які спеціалізуються на вирощуванні зелені та квітів у закритому ґрунті. Завдяки оптимізації світлових режимів, методика дозволяє знизити енергоспоживання на 15-20% та зменшити собівартість продукції на 10-15%. Нагадаємо, що це не перший успіх юного винахідника. Раніше Кирило створив проєкт робота для очищення космічного простору від сміття, який був високо оцінений на міжнародних наукових конференціях у Римі та Кастельгранді. 

Інформує dp.tram.news

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...